3 мiсяцi тому
Зашквари 238
"Фашистські злочинці" і "генетична пам'ять": "Інтер" потрапив у скандал через 9 травня

Український телеканал "Інтер" потрапив у скандал через програму до 9 травня.

У Twitter блогер Thirteen опублікував фрагмент відео, на якому ведучі телеканалу Андрій Доманський і Анастасія Даугуле нібито репетирують промову до "святкового концерту з нагоди Дня перемоги".

"8 мільйонів українців загинули від рук фашистських загарбників. Це наша історія. Це наша генетична пам'ять", - заявила Даугуле.

У свою чергу Доманський додав: "Ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їх портрети безкарно проносили під час факельної ходи у нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров'ю наших співвітчизників".

За кадром після цих слів були чутні гучні оплески, після чого ведучі продовжили свою промову, нібито заявивши, що "це ми 9 травня приносимо квіти до вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам'ятники воїнам, які загинули у війні з фашизмом".

"Ми! Це наша Україна, яка була окупованою та яка перемогла, незважаючи ні на що. Ми це пам'ятаємо. Ми це знаємо. Для нас ніхто не забутий і ніщо не забуте", - сказали ведучі.

Відзначимо, участь у концерті на "Інтері" візьмуть також такі артисти, як Таїсія Повалій та Володимир Гришко. Крім них виступлять Злата Огневич, Віталій Козловський, Наталія Бучинська, Наталія Валевська, Міла Нітіч, Надія Мейхер та інші.

Попереднiй зашквар "Радянська" сукня від Adidas обурила інтернет Наступний зашквар У Києві голову Росспівробітництва облили зеленкою та нечистотами
Обговорення
0