5 мiсяцiв тому
Зради 217
Гендиректор Укрвакцини розтратив 1,5 млн бюджетних коштів

Генеральний директор державного підприємства Укрвакцина підозрюється в розтраті майна в особливо великому розмірі. Зокрема, його звинувачують у розтраті 1,5 млн гривень бюджетних коштів. 

Про це повідомила прес-служба столичної прокуратури.
 
"Встановлено, що керівник держустанови протягом 2012-2013 років здійснив розтрату коштів державного підприємства на загальну суму понад півтора мільйона гривень, перерахувавши їх на рахунки двох приватних підприємств за нібито надання послуг з охоронного супроводу вантажів під час перевезення вакцин та інших медпрепаратів по території України", - йдеться в повідомленні.
 
За даними прокуратури, слідством здобуто достатньо доказів, які не тільки вказують, що приватними підприємствами зазначені послуги з охорони перевезення вантажів не надавалися ДП Укрвакцина, а й узагалі ці приватні суб'єкти не мали необхідних матеріальних і трудових ресурсів для здійснення охоронної діяльності.
 
Зазначено, що найближчим часом суд розгляне клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення його від займаної посади гендиректора ДП Укрвакцина.
 
 

Попередня зрада Перевірки навчальних закладів, лікарень та ТРЦ: рятівники знайшли 15 тисяч порушень Наступна зрада Під Маріуполем двоє п'яних викрали швидку
Обговорення
0