4 мiсяцi тому
Зашквари 170
На концерті в Москві до 9 травня "засвітився" Віталій Козловський

У середу, 9 травня, в московському районі Солнцево на сцені концерту до Дня перемоги помітили українського поп-співака, заслуженого артиста України Віталія Козловського.

Артиста помітили на фото глядачів концерту в Instagram.

Позаду Козловського на кадрі можна розгледіти головні гасла концерту "З Днем перемоги" і "9 травня". Фото автор відзначив хештегом #москвасолнцево.

"Я дуже мріяла потрапити на виступ Віталія Козловського. Нарешті моя мрія збулася, ніколи в житті не могла уявити, що побачу Віталія в Москві, тим більше, в Солнцево", - пише у підписі під фото користувачка Надія Огол.

Також фотографією з Віталієм Козловським поділився російський ведучий Денис Симуков.

"Познайомився із заслуженим артистом України Віталієм Козловським!" - прокоментував він знімок, під яким прописані хештеги: #москва #9мая #концерт.

Згідно з програмою міста Московський, концерт за участю Козловського пройшов на центральній площі.

Сам Віталій Козловський прокоментував свою участь у концерті в Москві до Дня Перемоги так:

«За останні 4 роки я жодного разу не виступав в Росії і вважаю це недопустимим зі зрозумілих на те причин. Але коли від українців, які живуть у Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги - після тривалих сумнівів погодився. Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві - вони разом пройшли страшну війну, перемогли у ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність. Протистояння політиків (саме політиків, а не простих людей!!!), яке відбувається нині і призводить до нової війни та смертей моїх земляків - це страшно, але це не має нівелювати історію та подвиг тих, хто переміг у 1945-му. Не має ставати на заваді порозумінню людей адекватних та думаючих.Тому я не відмовився від цього виступу. І коли під час концерту отримав записку «Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!» - Я зрозумів, що зробив все правильно», – пояснив Козловський.

За його словами, він неодноразово виступав в зоні АТО і надалі буде підтримувати Україну «в усьому і завжди». Козловський зазначив, щоб як український артист «просувати українську ідею і нашу правду простим людям».  

«Зрада - піддаватися істерикам, «бити» один одного, цькувати і затишно себе почувати в атмосфері ненависті та пошуку серед своїх тих, кого можна звинуватити у всіх гріхах.  Це моя особиста думка, яку я нікому не нав’язую. Якою б не була суспільна реакція, це не змінить того факту, що я завжди був патріотом своєї країни і залишаюся ним. А цькування я не боюсь», – написав співак.

 

Попереднiй зашквар Магазин сантехніки у Тернополі оштрафували через рекламу з жінками-унітазами Наступний зашквар Ветеран «Азову» не подав руки Порошенку
Обговорення
0