5 мiсяцiв тому
Зради 100
Перевірки навчальних закладів, лікарень та ТРЦ: рятівники знайшли 15 тисяч порушень

В Україні під час перевірок пожежної безпеки на різних об'єктах виявили більше 15 тисяч порушень.

Про це в середу, 11 квітня, у ході засідання Кабміну заявив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.
 
За його словами, вже перевірено 1319 об'єктів: 937 - шкіл і дитячих садів, 56 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 326 - різних торгово-розважальних центрів.
 
Під час перевірок виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких понад 5 тисяч не усувалися протягом тривалого часу.
 
Найгірше до приписів про усунення порушень ставляться власники об'єктів у Донецькій, Сумській і Тернопільській областях.
 
Всього на керівників об'єктів накладено 1200 адмінштрафів, в суди передано клопотання на закриття 37 будівель та установ, а саме: 16 - ТРЦ, 18 - шкіл і дитячих садів, 3 лікарні.
 
Також під час засідання прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що буде постійно моніторити ситуацію протипожежної безпеки в торгових центрах та інших установах масового скупчення людей.
 
"Сьогодні буде проміжний звіт. Але очевидно, що ми маємо справу з безвідповідальністю, з байдужістю, нерозумінням того, що нехтування правилами безпеки призводить до людських жертв. Тому з таким безладом миритися не збираємося. Я підкреслюю, що це не разова акція. Ми постійно будемо моніторити ситуацію", - підкреслив він.
 
Нагадаємо, з п'ятниці, 30 березня, в Україні почалися масові перевірки всіх місць масового скупчення людей.

Попередня зрада У Києві вкрали меморіальну дошку акторові Іванові Миколайчуку Наступна зрада Гендиректор Укрвакцини розтратив 1,5 млн бюджетних коштів
Обговорення
0