7 мiсяцiв тому
Зради 128
Рівненську облраду очолив люстрований у смітнику Данильчук

15 лютого на позачерговій сесії Рівненської обласної ради достроково припинено повноваження голови ради Миколи Драганчука та обрано нового голову – Олександра Данильчука.

Позачергову сесію було скликано на вимогу групи депутатів. У порядку денному, з поміж інших, було питання «Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Драганчука Миколи Миколайовича».

Ініціатори депутатського зібрання мотивували свою ініціативу тим, що на попередній сесії ради депутати не підтримали звіт голови Рівненської облради.

Новим головою Рівненської облради обрано депутата Олександра Данильчука. Сьогодні він склав присягу.

Першим Олександра Данильчука привітав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

«Сьогодні обласна рада показала вищий пілотаж, що тут дійсно працюють високоінтелігентні та інтелектуальні люди. Ми пройшли той шлях, дещо він затягнувся і дехто його намагався затягнути, але це дійсно перемога демократії в Рівненській обласній раді», – зазначив Олексій Муляренко.

Політична біографія Олександра Данильчука на Рівненщині почалася з того, що він несподівано для всіх став головою облради в 2006 році. Тоді ж до нього приклеїлось прізвисько "Цар", та й сам Олександр Данильчук цього "народного звання", начебто, не соромиться і в неформальній обстановці доволі комфортно почувається у цьому статусі.

Після короткої перерви у публічній політиці, в 2014 році Данильчук, схоже, хотів відновити свої позиції: одержав посаду заступника голови облради, а також спробував "сходити" у нардепи.

Та попри "царське прізвисько" для Олександра Данильчука 2014 рік був не надто вдалим. Він встиг отримати нову посаду, спробувати свої сили у боротьбі за мандат нардепа і потрапити... у смітник.

У березні 2014 рівненські громадські активісти на центральному майдані міста повісили великий плакат "Люди Януковича в Рівненській обласній раді". Рівняни впродовж декількох місяців розглядали фотографії депутатів, які були членами Партії регіонів чи систематично не з'являлися на сесії обласної ради. Серед "людей Януковича" опинився і депутат обласної ради Олександр Данильчук. Хоча насправді Данильчук не був регіоналом і обирався в облраду як кандидат від ВО "Батьківщина". Однак був виключений з лав фракції за самовільний похід в якості кандидата в нардепи у 2012 році.

Проте співпраця із екс–регіоналами допомогла Олександру Данильчуку стати першим заступником голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова на сесії 2 квітня 2014 року, вже після постреволюційної зміни влади.

Восени 2014 року Олександр Данильчук балотувався у народні депутати України від "Блоку Порошенка" по 156 виборчому округу.

 

1 читач вважає це зрадою
Попередня зрада Де і в яких умовах тренувався фристайлер Олександр Абраменко Наступна зрада Власник мережі «Епіцентр» депутат Герега має бізнес в Криму і фірму в Росії
Обговорення
0