5 мiсяцiв тому
Зради 88
У Києві вкрали меморіальну дошку акторові Іванові Миколайчуку

У Києві викрали меморіальну дошку, встановлену на честь актора, режисера і сценариста Івана Миколайчука. Вона була встановлена ​​на фасаді будинку, де жив актор, на вулиці Миколайчука, 5.

Про це повідомив глава Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач на своїй сторінці в Facebook.

"Черговий акт вандалізму в Києві - меморіальна дошка акторові, режисерові, сценаристові Миколайчуку зникла зі стіни будинку. Всі необхідні заяви в правоохоронні органи зроблені, а Національна спілка кінематографістів звернулася навіть до керівництва МВС із проханням зробити все, щоб злочинці були знайдені", - написав він.

 У той же час, Тримбач сумнівається, що меморіальну дошку вдасться повернути. "Треба подумати про те, як виготовити нову - або копію автора цієї дошки Анатолія Фуженка, або подумати про створення нової дошки, але вже не в металі", - додав він.
 

Український кіноактор, кінорежисер, сценарист став знаменитим після виконання ролей Тараса Шевченка у фільмі Сон та Івана Палійчука у фільмі Сергія Параджанова Тіні забутих предків.

1 читач вважає це зрадою
Попередня зрада В Черкаській області озброєні рейдери намагались захватити підприємство Наступна зрада Перевірки навчальних закладів, лікарень та ТРЦ: рятівники знайшли 15 тисяч порушень
Обговорення
0