7 мiсяцiв тому
Перемоги 153
У Львові представили "Комікс про легендарних Кіборгів"

У Львові відбулася презентація коміксу про легендарних захисників Донецького летовища.

"Кіборги", спогади яких лягли в основу цих коміксів, зустрілися з молоддю у Львівському обласному молодіжному центрі.

Сучасні українські герої розповіли про багатоденну оборону Донецького аеропорту (ДАП), про найгарячіші бої, перших «двохсотих», зв’язок з рідними і про духовний шлях, який пройшли бійці, живучи під обстрілами і бачачи поранення та смерть своїх побратимів.

 

«Пілотний випуск коміксів – «Історія трьох» – був презентований у рамках форуму видавців у 2016 році. Ідея була в тому, щоб популяризувати образ українського воїна-захисника і показати героїзм хлопців, які захищали Донецький аеропорт», – зазначила одна з ініціаторів проекту, координаторка ГО «Вірні традиціям» із позивним «Док».

Особливість цих коміксів в тому, що вони написані на основі живих спогадів українських вояків, тобто там показані реальні події, які відбувалися в донецькому аеропорту.

В «Історії трьох» розповідається про евакуацію важкопораненого бійця. Пронести його можна було лише через сепаратистський блокпост. Це зробили двоє інших бійців, які ризикуючи життям без амуніції – що було ультиматумом ворожої сторони – вночі і в сильний мороз винесли його на носилках.

Цей випуск коміксів має окрім української ще й англомовну версію. Так само, як і наступний випуск – «Кіборги. Початок». У ньому розповідається про перший бій у ДАП. Перший постріл, з якого розпочалася оборона аеропорту, зробив снайпер 3-й окремого полку спеціального призначення.

«Після першого пострілу бій тривав десь чотири дні майже без упину. За цей час у нас було два легкопоранених, з їхньої сторони – сотні вбитих», – розповів легендарний боєць на зустрічі з львівською молоддю.

І третій комікс – «Кіборги. Незламні» – про бійців 93-ї бригади, які ніяк не могли заїхати в ДАП, остільки з ними по дорозі траплялися різні пригоди.

Уже найближчим часом планується новий випуск коміксів. Наразі їх можна замовити в групі «Кіборги» у Facebook. Окрім того, партнером проекту є книгарня «Є» та всі центральні книгарні у Львові.

«Ваш внесок буде використаний для створення наступної серії коміксів, а також для медичної та психологічної реабілітації наших Воїнів-Кіборгів», – зазначають ініціатори цього проекту. 

2 читача вважають це перемогою
Попередня перемога Правоохоронці затримали колишнього нардепа-втікача Наступна перемога Київське метро запропонувало Маску встановити Tesla на Арсенальній
Обговорення
0