7 мiсяцiв тому
Перемоги 255
У пункті пропуску на кордоні з Росією знешкодили агресивного єнота

Сьогодні в пункті пропуску «Миколаївка» (Чернігівська область, на кордоні з РФ) українські прикордонники виявили єнота, який поводився агресивно й кидався на людей. Тварину знешкоджено.

Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби України.

Як повідомляється, вранці з боку суміжної території до автомобільного пункту пропуску вбіг єнот.

«Усі спроби військовослужбовців вигнати єнота були марними, тварина гарчала і агресивно нападала на людей, не залишаючи пункт пропуску», – ідеться в повідомленні.

Прикордонники тимчасово припинили пропуск транспортних засобів і, з огляду на реальну загрозу життю громадян, які перетинають держкордон, вжили заходів безпеки. Крім того, про тварину з явними ознаками захворювання на сказ повідомили в Семенівську районну організацію Українського товариства мисливців і рибалок та санітарно-епідеміологічну станцію. По прибуттю представників відповідних служб було ухвалено рішення тварину знешкодити, після чого її передали для проведення епідеміологічного дослідження на предмет зараження сказом.

«Ніхто з присутніх у пункті пропуску не постраждав», – заявили в прикордонному відомстві.

3 читача вважають це перемогою
Попередня перемога Японія дасть чотири мільйони доларів на відновлення Донбасу Наступна перемога В Україні з’явиться бот, що допоможе оформляти розлучення
Обговорення
0