7 мiсяцiв тому
Перемоги 222
У Запоріжжі зірвали акцію проросійського Полку перемоги

У Запоріжжі українські активісти зірвали акцію на честь 75-річчя закінчення Сталінградської битви місцевої організації Полк перемоги. Про це в п'ятницю, 2 лютого, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що вранці близько 20 активістів організації Полк перемоги, переважно пенсіонери, зібралися біля Алеї слави, де покладали квіти до пам'ятника воїнів Великої вітчизняної війни.

"У цей час до них підійшли кілька десятків місцевих патріотів і волонтерів, які закликали їх не насаджувати в Запоріжжі так званий "русский мір", шанобливо ставитися до українських солдатів, які загинули на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Також для перешкоджання проведенню акції патріоти ввімкнули гучну музику. У підсумку захід тривав під українські пісні.

Потім проукраїнські активісти кинули до ніг учасників акції яловичу печінку як символ кривавої влади більшовиків.

Між сторонами відбулася перепалка, проте завдяки великій кількості поліції сутичок вдалося уникнути.

При цьому керівник Полку перемоги, колишній глава запорізької міської організації Партія регіонів Андрій Іванов не був присутній на акції.

За неофіційними даними джерел в правоохоронних органів, Іванов перебуває вдома, у нього зараз проводяться слідчі дії в рамках раніше відкритого кримінального провадження за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України, - зазначили в агентстві.

2 читача вважають це перемогою
Попередня перемога В Івано-Франківську жителі самостійно реставрують старовинні двері Наступна перемога В Україні створили ракету для Британії
Обговорення
0