7 мiсяцiв тому
Перемоги 371
В Україні створили ракету для Британії

Британська компанія Skyrora, науково-дослідний центр якої розташований у місті Дніпро, в першому кварталі 2018 року проведе випробування двигуна RP-1 суборбітальної ракети Skyrora 1, а в четвертому - тестовий запуск носія, в п'ятницю, 2 лютого, повідомляє SpaceNews.

За словами менеджера з розвитку бізнесу Даніеля Сміта, компоненти суборбітального носія вже роздруковані на 3D-принтері.

"Зараз все йде дуже швидко. Ми вже роздрукували на 3D-принтері різні компоненти нашого суборбітального носія і обговорюємо його тестування. Ми очікуємо суттєве зростання нашої британської команди в першому кварталі, особливо з виробничого боку бізнесу", - сказав він.

Старт британсько-українського носія, призначеного для запуску наноспутників, відбудеться з майданчика, розташованого в Шотландії.

Згідно з планом, тяга Skyrora 1 на рівні моря складе 30 кілоньютон. Двигун носія працює на гасі і перекису водню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська компанія Авіалінії Антонова відкрила представництво в американському місті Х'юстон, штат Техас. Одним із перших замовників Антонова стала космічна корпорація Orbital ATK.

3 читача вважають це перемогою
Попередня перемога У Запоріжжі зірвали акцію проросійського Полку перемоги Наступна перемога Українських школярів навчатимуть розрізняти фейкові новини
Обговорення
1
Mihail Kukuruza 7 мiсяцiв тому
Британцы сделали британцам ракету, а в Украине ПЕРЕМОГА
Відповісти
-
0
+